< Poprzedni

Następny >Co dalej z BitCoinem ?

Co dalej z BitCoinem ?

2020.04.07.  Cały świat walczy z koronawirusem a my, inwestorzy kryptowalutowi, zastanawiamy się jaki wpływ na kurs BitCoina i innych coinów, będzie mieć ta cała zdrowotna, gospodarcza i społeczna tagedia...

Moim zdaniem niewielki. Świat krypto żyje swoimi cyklami i przypomnę tylko, że na tych rynkach od 2,5 roku ciągle jeszcze trwa bessa.

Jedyny, moim zdaniem, wpływ na rynek krypto może mieć w najbliższym czasie płynność finansowa, lub jej brak. Wolne środki finansowe mają bogaci specjaliści w dziedzinie finansów, którzy cierpliwie czekają na mocne przeceny w tej, czy innej dziedzinie handlu giełdowego i na tradycyjnych rynkach chyba się chwilowo doczekali.

Niekoniecznie natomiast doczekali się na giełdach kryptowalutowych. Tutaj obstawiam ich zainetersowanie kolejnym zbijaniem cen.

Tym spadkom mogą też sprzyjać kłopoty z płynnością finansową małych graczy, którzy w tym światowym gospodarczym zamieszaniu zwyczajnie potrzebują kapitału na przetrwanie i będą zmuszeni sprzedawać BTC i altcoiny.

 

Poniżej zamieszczam moje graficzne wyobrażenie tego co będzie.
Chcesz uzyskać dostęp do dalszej części artykułu?
Podaj hasło:

Active Finanace Strona główna Strefa Klienta Świat finansów Kontakt Praca
2013 Active Finance.
Wszelkie prawa zastrzeżone.